fbpx

Бадеми Tre Venezie Nespresso® /10

  • пијалок со вкус на бадеми
  • made in Italy
  • растворлив пијалок
  • 10 пластични капсули

Нема на залиха

Опис

Капсулите Bonini, компатибилни со Mandorlino Nespresso, се нешто иновативно! Чоколаден пијалок со вкус на бадем кој силно наликува на пијалокот амарето.

Дополнителни информации

Brend