ДОЗИ КОВИМ ГОЛД АРАБИКА х25

349.00 ден

БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА ЗА НАРАЧКИ НАД 1500.00 ден.

Опис

25 еспресо моно дози, 100% Арабика, произведено во Италија.

Дополнителни информации

Brend