ДОЗИ КОВИМ ГРАНБАР х25

329.00 ден

БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА ЗА НАРАЧКИ НАД 1500.00 ден.

Опис

25 еспресо моно дози, мешавина од 50% Арабика и 50% робуста, произведено во Италија.

Дополнителни информации

Brend