ДОЗИ КОВИМ ДЕ КОФЕИН х25

349.00 ден

БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА ЗА НАРАЧКИ НАД 1500.00 ден.

Опис

25 БЕЗКОФЕИНСКИ еспресо моно дози, мешавина 50% Арабика и 50% Робуста, произведено во Италија.

Дополнителни информации

Brend