ДОЗИ КОВИМ ОРОКРЕМА Х25

299,00 ден

БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА ЗА НАРАЧКИ НАД 1500.00 ден.

Опис

25 еспресо моно дози, мешавина од 25% Арабика и 75% робуста, произведено во Италија.

Дополнителни информации

Brend