fbpx

дози Vandino Aroma /50

625.00 ден

  • еспресо
  • made in Italy
  • 40% Arabica 60% Robusta
  • 50 хартиени моно дози (E.S.E. pods)
  • кофеинска вредност 9/10
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА ЗА НАРАЧКИ НАД 1500.00 ден.

Опис

Еспресо моно дози Vandino Aroma – за ароматично Италијанско еспресо! Кафе со многу ниска киселост, ноти на препечен леб, привлечен вкус о интензивна арома на какао. Мешавина од најдобрите Arabica 40% и Robusta 60% кафиња со сладок вкус и богата арома. Произведено и пакувано во ЕУ.

Дополнителни информации

Brend