ЕСПРЕСО КОВИМ ГРАНБАР 1КГ.

689,00 ден

БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА ЗА НАРАЧКИ НАД 1500.00 ден.

Опис

кафе зрна, мешавина од 14% Арабика и 86% Робуста, произведено во Италија.

Дополнителни информации

Brend