fbpx

ЕСПРЕСО КОВИМ ПРЕМИУМ 1кг.

469.00 ден

БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА ЗА НАРАЧКИ НАД 1500.00 ден.
Category:

Опис

кафе зрна, со потекло од Италија.

Дополнителни информации

Brend