fbpx

ЕСПРЕСО КОВИМ ОРОКРЕМА 1кг.

529.00 ден

БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА ЗА НАРАЧКИ НАД 1500.00 ден.
Category:

Опис

кафе зрна, мешавина од Робуста кафе, произведено во Италија.

Дополнителни информации

Brend