fbpx

Карамела Tre Venezie Dolce Gusto® /16

  • пијалок со вкус на карамела
  • made in Italy
  • растворлив пијалок
  • 16 пластични капсули

Нема на залиха

Опис

Кафе еспресо со вкус на карамел кое ќе ви понуди малку поинаков вкус од вообичаеното.

Дополнителни информации

Brend