fbpx

Крем од Лешници/Нутела Tre Venezie Nespresso® /10

  • пијалок со вкус на лешник/nutella
  • made in Italy
  • растворлив пијалок
  • 10 пластични капсули

Нема на залиха

Опис

Ова кафе ќе ве потсети на сладоста на бисквити, сладолед и нутела, совршена комбинација на едноставност и вкус.

Пијалок со вкус на лешник за вкусна пауза.

Дополнителни информации

Brend