fbpx
Акција!

Чоколадо Tre Venezie Nespresso® /10

135.00 ден 121.00 ден

  • топло чоколадо
  • made in Italy
  • растворлив пијалок
  • 10 пластични капсули
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА ЗА НАРАЧКИ НАД 1200.00 ден.

Опис

Набрзина направете вкусно топло чоколадо на италијански начин. Супер за возрасни, ги прави и децата многу задоволни! Компатибилни со Nespresso машини.

Дополнителни информации

Brend