Чоколадо Tre Venezie Dolce Gusto® /16

269.00 ден

  • топло чоколадо
  • made in Italy
  • растворлив пијалок
  • 16 пластични капсули
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА ЗА НАРАЧКИ НАД 1500.00 ден.

Опис

Набрзина направете вкусно топло чоколадо на италијански начин. Супер за возрасни, ги прави и децата многу задоволни!

Дополнителни информации

Brend