fbpx

Јагоди и Cheesecake Tre Venezie Dolce Gusto® /16

  • пијалок со вкус на чизкејк и јагоди
  • made in Italy
  • растворлив пијалок
  • 16 пластични капсули

Нема на залиха

Опис

Капсулите со јагоди од чизкеј, Tiziano Bonini се прекрасен пијалок со вкус на млеко, чизкејк и јагода. Пенлив пијалок со вкус на јагода, главна состојка е млекото и мекиот вкус на чизкејк. Неговата текстура е навистина уникатна.

Дополнителни информации

Brend