fbpx

50 чаши (165мл. бели)

99.00 ден

БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА ЗА НАРАЧКИ НАД 1500.00 ден.

Опис

Пакување од 50 хартиени чаши, капацитет 165 милилитри,