fbpx

50 чаши (330мл. бело/зелени)

169.00 ден

БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА ЗА НАРАЧКИ НАД 1500.00 ден.

Опис

Пакување од 50 хартиени чаши , капацитет од 330 милилитри.