fbpx

50 еспресо чаши (100мл. бело/зелени)

99.00 ден

БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА ЗА НАРАЧКИ НАД 1500.00 ден.

Опис

Пакување од 50 хартиени чаши за еспресо. Капацитет 100 милилитри.