fbpx

Covim Granbar Epy (Espresso point) – 100 капсули

1,399.00 ден

  • Еспресо капсули за Covim и Lavazza espresso point кафемати
  • Мешавина од 50%Арабика и 50%Робуста
  • 100 капсули
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА ЗА НАРАЧКИ НАД 1500.00 ден.
SKU 09081A Category: Tags: , ,

Опис

100 капсули за Covim и за сите Lavazza Espresso Point кафемати. мешавина на мелено Arabica и Robusta кафе.

Дополнителни информации

Brend