fbpx

Covim Orocrema Epy (espresso point) – 100 капсули

1,299.00 ден

  • 100 пластични капсули.
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА ЗА НАРАЧКИ НАД 1500.00 ден.
SKU 09080A Category: Tags: , ,

Опис

100 капсули за Covim и за сите Lavazza Espresso Point кафемати. мешавина на мелено Arabica и Robusta кафе.

Дополнителни информации

Brend