fbpx

Bristot Classico филтер кафе

260.00 ден

  • 250 гр. мелено
  • за еспресо, филтер кафе, мока, (french press)
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА ЗА НАРАЧКИ НАД 1500.00 ден.

Опис

Ароматично филтер кафе создадено од најквалитетна арабика и робуста, кое се одликува со умерена киселост и чоколаден after-taste.

Дополнителни информации

Brend