fbpx
Акција!

Caffe macarons Tre Venezie Dolce Gusto® /16

269.00 ден 242.00 ден

  • капучино со вкус на колачиња macarones
  • made in Italy
  • растворлив пијалок
  • 16 пластични капсули
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА ЗА НАРАЧКИ НАД 1500.00 ден.

Опис

Љубителите на оваа заоблена торта со марципан ќе го најдат својот омилен вкус во ова лате!

Дополнителни информации

Brend