fbpx
Акција!

Coffeetime Cappuccino (DG) – 8 капсули

116.00 ден 99.00 ден

  • капучино
  • made in Italy
  • растворлив пијалок
  • 8 пластични капсули
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА ЗА НАРАЧКИ НАД 1500.00 ден.

Опис

8 пластични капсули, кои содржат кафе и млеко, за подготовка на 8 капучино пијалоци, кои одговараат на сите кафемати за Dolce Gusto®.