fbpx

Cookies Tre Venezie Dolce Gusto® /16

269.00 ден

  • капучино со вкус на бисквити и cookies
  • made in Italy
  • растворлив пијалок
  • 16 пластични капсули
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА ЗА НАРАЧКИ НАД 1500.00 ден.

Опис

Долче Густо компатибилни капсули, со вкус на највкусните бисквити и cookies.

Дополнителни информации

Brend