fbpx

COVIM DECAFF PRESSO (10 ПАР.)

129.00 ден

БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА ЗА НАРАЧКИ НАД 1200.00 ден.

Опис

Пакување од 10 пластични капсули компатибилни на Nespresso кафемати.

Дополнителни информации

Brend