COVIM GRANBAR ORA /48

629.00 ден

•пакување од 48 капсули

•одговараат на сите lavazza a modo mio кафемати

БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА ЗА НАРАЧКИ НАД 1500.00 ден.

Опис

Пакување од 48 капсули кафе, компатибилни со сите Lavazza a modo mio кафе апарати.

Дополнителни информации

Brend