fbpx

COVIM OROCREMA ORA /48

629.00 ден

  • пакување од 48 капсули
  • одговараат на сите Lavazza a Modo mio кафемати
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА ЗА НАРАЧКИ НАД 1500.00 ден.

Опис

Пакување од 48 пластични капсули кафе, кои одговараат со сите a Lavazza a modo mio кафемати.