fbpx
Акција!

Espresso Crema Soave Tre Venezie Dolce Gusto® /16

239.00 ден 219.00 ден

  • еспресо
  • мешавина од Arabica и Robusta
  • made in Italy
  • 16 пластични капсули за Dolce Gusto®
  • кофеинска вредност 8/10
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА ЗА НАРАЧКИ НАД 1500.00 ден.

Опис

Tre Venezie Crema Soave е кафе што вкусот му го дава кадифениот крем, со сетло тело.

Ноти на чоколадо и житни култури ја прават оваа уникатна мешавина, совршено избалансирана за неговиот нежен вкус.

Совршено италијанско кафе за да го започнете утротo.

Дополнителни информации

Brend