fbpx
Акција!

espresso Crema Soave Tre Venezie Nespresso® /10

129.00 ден 119.00 ден

  • еспресо
  • made in Italy
  • мешавина од Arabica и Robusta
  • 10 капсули за Nespresso®
  • кофеинска вредност 8/10
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА ЗА НАРАЧКИ НАД 1500.00 ден.

Опис

Tre Venezie Crema Soave е кафе од каде што вкусот му го дава кадифениот крем, со розово тело.

Ноти на чоколадо и житни култури ја прават оваа уникатна мешавина, совршено избалансирана за неговиот нежен вкус.

Совршено италијанско кафе за да го започнете утрото.

Дополнителни информации

Brend