fbpx
Акција!

Espresso Nero Barocco Tre Venezie Dolce Gusto® /16

239.00 ден 219.00 ден

  • еспресо
  • made in Italy
  • 100% Robusta
  • 16 пластични капсули за Dolce Gusto®
  • кофеинска вредност 10/10
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА ЗА НАРАЧКИ НАД 1500.00 ден.

Опис

Силно, печено кафе со богати ноти на златен крем што  дава пријатна густина на структурата. (Барокна црна арома)

За љубителите на силно потпечено кафе.

Дополнителни информации

Brend