fbpx
Акција!

espresso San Marco Arabica Tre Venezie Dolce Gusto® /16

239.00 ден 219.00 ден

  • еспресо
  • made in Italy
  • 100% Arabica
  • 16 пластични капсули за Dolce Gusto®
  • кофеинска вредност 6/10
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА ЗА НАРАЧКИ НАД 1500.00 ден.

Опис

Tre Venezie Arabica San Marko е мешавина од елеганција и раскошна, совршена комбинација помеѓу прекрасната киселост, типична за зрната Арабика и хармонична симфонија на ароми.

Резултатот е многу ароматичен, нотите на темно чоколадо и агруми излегуваат синусно … резултатот е кафе со полн и привлечен вкус.

Дополнителни информации

Brend