fbpx

Garibaldi Dolce Gusto – CAPPUCCINO /16 (8млеко+8еспресо)

259.00 ден

  • капучино
  • made in Italy
  • растворлив пијалок
  • 16 пластични капсули (8 млеко + 8 еспресо кафе)
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА ЗА НАРАЧКИ НАД 1500.00 ден.

Опис

16 пластични капсули, од кои 8 еспресо(100%Arabica) и 8 млеко, за подготовка на 8 капучино пијалоци, кои одговараат на сите кафемати за Dolce Gusto®.

Дополнителни информации

Brend