fbpx

Illy® Зрно 250g

549.00 ден

  • еспресо
  • made in Italy
  • Arabica
  • 250 гр. кафе во зрна
  • кофеинска вредност 5/10
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА ЗА НАРАЧКИ НАД 1500.00 ден.

Опис

Illy Зрното има долготрајна сладост и нежни ноти на карамела, цвет од портокал и јасмин.