fbpx

illy classico (nespresso) /10 капсули

  • еспресо
  • made in Italy
  • 100% Arabica
  • 10 капсули за Nespresso®
  • кофеинска вредност 5/10

Нема на залиха

Опис

  • 10 еспресо капсули за Nespresso кафемати. Совршено печено и стручно мелено  100% арабика кафе со мазен, богат и полн вкус. Резултатот е автентично италијанско кафе кое е беспрекорно конзистентно, избалансирано и никогаш горко.

Произедено: Италија

1 капсула = 1 доза кафе (за еднократна употреба)

Дополнителни информации

Brend