fbpx

Illy® Monodose® – Classico ESE /18 патрони

399.00 ден

  • еспресо
  • made in Italy
  • Arabica
  • 18 хартиени моно дози (E.S.E. pods)
  • кофеинска вредност 5/10
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА ЗА НАРАЧКИ НАД 1500.00 ден.

Опис

Сладок и избалансиран вкус подобрен со прекрасни ноти на карамела, чоколадо и суптилни цветни ноти.Хартиени патрони ,спакувани индивидуално, обезбедувајќи ви совршена шоља кремасто еспресо во секое време.