fbpx

Illy® Monodose® – Classico ESE /200 патрони

  • еспресо
  • made in Italy
  • Arabica
  • 200 хартиени моно дози (E.S.E. pods)
  • кофеинска вредност 5/10

Нема на залиха

Опис

Сладок и избалансиран вкус подобрен со прекрасни ноти на карамела, чоколадо и суптилни цветни ноти.Хартиени патрони ,спакувани индивидуално, обезбедувајќи ви совршена шоља кремасто еспресо во секое време.