fbpx

Lavazza ® Crema e Gusto – ESE хартиени патрони /18

269.00 ден

  • еспресо
  • made in Italy
  • мешавина на Arabica и Robusta
  • 18 хартиени дози (патрони)
  • кофеинска вредност 12
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА ЗА НАРАЧКИ НАД 1500.00 ден.

Дополнителни информации

Brend