fbpx

Lavazza Vigoroso Nespresso * /10 капсули

199.00 ден

  • еспресо
  • made in Italy
  • Arabica и Robusta
  • 10 пластични капсули за Nespresso®
  • кофеинска вредност 12/12
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА ЗА НАРАЧКИ НАД 1500.00 ден.

Опис

10 еспресо капсули за nespresso кафемати. Бразилската арабика и измиените зрна Робуста ја даваат природната цврстина на силното кафе со полно тело. Компатибилен со домашните машини на Неспресо

Дополнителни информации

Brend