fbpx

LAVAZZA AROMA TOP /1kg

  • 1кг.
  • кафе во зрна

Нема на залиха

Category: Tags: , ,

Опис

Пакување од 1 кг. Lavazza кафе во зрна. Мешавина на Arabica.

Дополнителни информации

Brend