fbpx
Акција!

Nocciolino/Nutella Tre Venezie Dolce Gusto® /16

269.00 ден 242.00 ден

  • капучино со вкус на лешник/nutella
  • made in Italy
  • растворлив пијалок
  • 16 пластични капсули
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА ЗА НАРАЧКИ НАД 1500.00 ден.

Опис

Капсулите Tiziano Bonini Nocciolino произведуваат прекрасен пијалок со вкус на пралина од млеко и лешник. Фантастично ароматично чоколадо со главна состојка млеко, какао и малку кафе.

Дополнителни информации

Brend