fbpx

RISTORA „CORTADO“ – „NESPRESSO“ /10 капсули

139.00 ден

  • 10 капсули
  • made in Italy
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА ЗА НАРАЧКИ НАД 1500.00 ден.

Опис

10 капсули компатибилни со Nespresso, Cortado Ristora, состав од макијато совршено избалансиран и измешан за да обезбеди оптимални перформанси во чаша од која било машина на Nespresso кафематите.