fbpx

Tre Venezie Мелено кафе 250g

179.00 ден

  • 250 грама
  • made in Italy
  • мелено еспресо кафе
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА ЗА НАРАЧКИ НАД 1500.00 ден.

Опис

Италианско мелено еспресо кафе за кафемати без мелница. Пакувано во 250 грама вакумирана амбалажа.

Дополнителни информации

Brend