fbpx

Unicorn Latte Tre Venezie Gusto® /8

  • може да се приготвува и ладно
  • made in Italy
  • растворлив пијалок
  • 8 пластични капсули

Нема на залиха

Опис

Капсули Unicorn Latte, компатибилни со Долче Густо, составени од спирулина, кои ја носат оваа оригинална боја и ѓумбир. Оваа капсула може да се конзумира ладна и топла.

Дополнителни информации

Brend