КАФЕМАТ НА ДОЗИ ‘KICCO’ – ЦВЕТЕН ДИЗАЈН

12,299.00 ден

  • три различни дезени
  • метална решетка
  • кафемат на хартиени дози
  • made in Italy
  • 19 бари притисок
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА ЗА НАРАЧКИ НАД 1500.00 ден.