fbpx

covim gold arabica epy (espresso point) – 50 капсули

749.00 ден

БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА ЗА НАРАЧКИ НАД 1500.00 ден.

Опис

50 капсули за Covim и за сите Lavazza Espresso Point кафемати. мешавина на мелено Arabica кафе.

Дополнителни информации

Brend