fbpx

illy Y3.2 кафемат (гратис 50 illy капсули по избор)

7,770.00 ден

  • illy Y3.2  еспресо кафеапарат за illy iperEspresso капсули
  • боја: црна, бела, црвена, светло сина
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА ЗА НАРАЧКИ НАД 1500.00 ден.

Опис

Со  illy Y3.2 кафеапарат можете да подготвите совршена еспресо кафе, на допир на копче. Елегантен и функционален, неговата компактна форма го прави погоден за кујни и канцеларии големи и мали. Се одликува со пумпа под висок притисок од 19 бари.

Отстранлив резервоар за вода: 0,7л,  автоматско исфрлање на користени капсули, капацитет на фиока за користени капсули – 7 капсули.

Димензии: 10 x 29.8 x 25.4 cm

Должина на кабелот: 99 cm.

Гаранција: 1 година