Lavazza ® CREMA e GUSTO – A Modo Mio /54

999,00 ден

  • еспресо
  • made in Italy
  • мешавина на Arabica и Robusta
  • 54 капсули за a modo mio ®
  • кофеинска вредност 12
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА ЗА НАРАЧКИ НАД 1500.00 ден.

Дополнителни информации

Brend