LAVAZZA ® INTENSO – A MODO MIO /36

699,00 ден

  • еспресо
  • made in Italy
  • мешавина на Arabica и Robusta
  • 36 капсули за a modo mio ®
  • кофеинска вредност 13
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА ЗА НАРАЧКИ НАД 1500.00 ден.