fbpx

ЕСПРЕСО LAVAZZA GRAN ESPRESSO /1кг

1,249.00 ден

•кафе во зрна

•интензивен вкус

БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА ЗА НАРАЧКИ НАД 1500.00 ден.

Опис

Италијанско кафе во зрна, печено медиум-дарк, богато со крема и интензивен вкус.

Дополнителни информации

Brend