fbpx

COVIM GRANBAR DECAFFEINATO(100PAR)

1,499.00 ден

БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА ЗА НАРАЧКИ НАД 1500.00 ден.

Опис

Пакување од 100 капсули, безкофеинско еспресо, компатабилни на Lavazza blue* кафемати.

Дополнителни информации

Brend