fbpx

covim granbar opera (100par)

1,399.00 ден

БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА ЗА НАРАЧКИ НАД 1500.00 ден.

Опис

Пакување од 100 капсули компатабилни на Lavazza blue* кафемати.

#Covim

Дополнителни информации

Brend